Британците „Editors“ ще свирят на BURGAS SUMMER LIVE

Британската дарк инди група „Editors” е следващото голямо име в програмата на фестивала BURGAS SUMMER LIVE това лято. Концертът в Бургас е с лимитиран капацитет, а билетите влизат в продажба днес на https://ticketstation.bg/. Англичаните са хедлайнери в неделя, 13 август.

Те са група от почти двадесет години, печелили са най-високите отличия, които може да постигне една банда от Острова – платинени и златни плочи, хитови сингли, номинации за Mercury и Brit награди, разпродадени турнета и имат репутация на една от най-добрите групи на живо.

На 13 август на сцената ще се качи и алтернативната българска рок банда „ALI“. Те са в състав Али Абдала (вокали и китара), Калоян Димитров (бас), Петар Шварц (китара), Антони Иванов (китара), Орлин Станчев (барабани) и Емил Доков (беквокали).

За две години съществуване групата е вкарала пет сингъла на първо място в националните рок класации, има множество лоялни фенове, два местни хедлайн фестивала и селекция за музика в реклама на международна фондация ЧЕТИРИ ЛАПИ.

Информация за всички предстоящи събития на Fest Team може да намерите на festteam.bg, ticketstation.bg и в социалните мрежи.

Facebook Коментари

Print Friendly, PDF & Email