Черноморец 1919 отново с победа в последната минута

Отборът на „Черноморец 1919“ – Бургас прибави поредните три точки и спечели девета победа от началото на сезона, връщайки се отново на върха в Югоизточната Трета лига. „Акулите“, водени от Слави Костенски победиха „Атлетик“ – Куклен с 2:1, в среща от 12-ия кръг на първенството, а второто попадение за домакините от Бургас падна в последната 90-та минута на срещата. След нова драма и гол в заключителните минути на стадион „Черноморец“, Антон Узунов бе в прегръдките на своите съотборници, превръщайки се в герой за своя тим. Младият атакуващ състезател отбеляза 4-тото си попадение от началото на кампанията и донесе поредния успех за бургазлии, които продължават борбата за Втора лига. Пред погледа на вярната бургаска агитка, футболистите на Черноморец отново трябваше да чакат до последната минута, за да зарадват привържениците си, които не веднъж през този сезон видяха подобни победи в заключителните минути.