Общински ученически първенци по хандбал станаха отбори от Механото, Строителния и Френската гимназия

altСлед подновяването на общинските ученически игри през новата 2020 г. в Бургас вече са ясни и първенците по хандбал. Победители в категория "8-10" клас са юношите от ПГМЕЕ и девойките от ПГСАГ "Кольо Фичето". В горната категория - "11-12" клас, шампиони станаха юношите от ПГСАГ "Кольо Фичето" и девойките от ГРЕ "Г. С. Раковски".

Общинските ученически игри продължават още тази събота и неделя /18-19 януари/ в спортна зала "Нефтохимик" с волейбол. Последните два уикенда на януари са предвидени за общинските първенства по баскетбол, които ще се проведат също в спортна зала "Нефтохимик".

Преди празничния декември общински първенци по футбол станаха училищните отбори на ОУ "Васил Априлов" за възрастова група "5-7" клас, ПГЕЕ "Константин Фотинов" при "8-10" клас и ПГ по САГ "Кольо Фичето" при най-големите "11-12" клас.

В хандбала представителите ни на областните състезания за възраст "5-7" клас ще бъдат момичетата от СУ "Димчо Дебелянов", а при момчетата - ОУ "П. Р. Славейков", които са общински първенци и по баскетбол.

През учебната 2019-2020 година в ученическите игри ще се включат общо училищни отбори от 32 училища с 253 представителни отбора и 2720 ученика, които ще премерят сили в осемте вида спорт: футбол, волейбол, баскетбол, хандбал, лека атлетика, тенис на маса, бадминтон и шахмат.

Източник: Пресцентър на Община Бургас

Банер
Последен месец Януари 2020 Следващ месец
П В С Ч П С Н
week 1 1 2 3 4 5
week 2 6 7 8 9 10 11 12
week 3 13 14 15 16 17 18 19
week 4 20 21 22 23 24 25 26
week 5 27 28 29 30 31
В момента има 33 посетителя и 1 потребител в сайта
Банер
Банер

ПОНЕДЕЛНИК - ПЕТЪК

06:00 Българска естрадна музика (понеделник, сряда, петък), Българска народна музика (вторник, четвъртък, събота и неделя).

06:30-09:30 bTV: "Тази сутрин".

09:30-13:30 „ГЛАСЪТ НА БУРГАС": Сервизна информация; "Денят в минута"; интервюта; 10:00 и 11:00ч. кратки новини, спорт, времето; 13:00ч. обзорна емисия; "Народен календар"; 10,30ч. тематично предаване; 11,30ч."Кулинарен свят"; 12,40ч."Културен афиш".

12:00 bTV Новините.

13:30-17:00 „ДЕНЯТ”: 14:00 и 15:00ч. кратки новини, спорт, времето; 16:00ч. обзорна емисия; сервизна информация, репортажи, разговори по теми от обществения живот, региона; 15,30ч."Обществено порицание"; 16,50ч."Културен афиш".

17:00 bTV Новините. 17:30 bTV: "Лице в лице".

18:00 "Primetime" - музикално предаване.

19:00 bTV Новините.

20:00-22:00 Музика за ценители:

20:00 Часът на българските продуценти (пон.), Ретро хитове (вт.), Електронна музика (ср.), Евроденс (четв.), Музика от света (петък);

21:00 Рок музика (пон.), Поп музика (вт.), Рап и R&B (ср.), Латино музика (четв.), Музика от света (петък).

22:00 Хит парад.

23:30 bTV Новините.

00:00-06:00 Хитове от всички времена.

Тематични предавания:10:30 Понед.  - "Европа"; 10:30 Вторник  - "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента";      10:30 Сряда  - "Премиера"; 14:30 Четв. - "Палитра"; 10:30 Петък  - "Барометър".

СЪБОТА: 08:00-11:00 bTV: "Тази събота";  11:30 "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента" (П) ;  12:00 bTV Новините; 14:00 "Премиера" (П); 18:00 "Палитра" (П); 19:00 bTV Новините; 21:00-23:00  Радио парти с Hoodini. 

НЕДЕЛЯ08:00-11:00 bTV: "Тази неделя", 11:30 „Барометър" (П); 12:00 bTV Новините; 14:00 "Европа" (П); 17:00 bTV - "120 минути",  19:00 bTV Новините;   21:00-23:00  "beJaZzy" с Деница Христова-Чомакова.