Брейк клуб "Бляк стайл" и танцова школа "Дюн" Ви канят на коледен концерт на 18 декември

altКоледен концерт с много танци празнично настроение ще предложат на бургазлии и гостите на града на 18 декември танцова школа "Дюн" и брейк клуб "Бляк стайл". Денс шоуто ще бъде от 17.00 часа в Драматичен театър "Адриана Будевска". Христо Андонов (а.к.а. Ицо Черния) – ръководител на „Бляк стайл“ беше гост в предаването „Палитра“ и покани бургазлии на концерта.

Tой разказа и за участието на бургаските брейкъри "THE NEXT CREW” в 15-то издание на Street Dance Festival "Battle Of The Best Thessaloniki":

Download

Турнирът се проведе на 7 декември 2019 г. в университета "Аристотел", град Солун, Гърция. В битките по двойки до 14-годишна възраст B-girl Firebird (Пламена Георгиева) и B-boy BeaZt (Константин Шарапчиев) спечелиха първо място в надпреварата. Те се срещнаха на полуфинала със съотборниците си B-boy Centorion (Цветан Данов) и B-boy ETG (Емил Караганев). Бургаска победа има и във възрастовата надпревара от 15 до 18 години. Там 1-во място спечели двойката B-boy BigBO (Божидар Пехливанов) и B-boy Zoolender (Никола Янакиев), а втори се наредиха B-boy Kiddo (Диан Колев) и B-boy MC Fly (Марко Маджаров).

Банер
Последен месец Януари 2020 Следващ месец
П В С Ч П С Н
week 1 1 2 3 4 5
week 2 6 7 8 9 10 11 12
week 3 13 14 15 16 17 18 19
week 4 20 21 22 23 24 25 26
week 5 27 28 29 30 31
В момента има 26 посетителя в сайта
Банер
Банер

ПОНЕДЕЛНИК - ПЕТЪК

06:00 Българска естрадна музика (понеделник, сряда, петък), Българска народна музика (вторник, четвъртък, събота и неделя).

06:30-09:30 bTV: "Тази сутрин".

09:30-13:30 „ГЛАСЪТ НА БУРГАС": Сервизна информация; "Денят в минута"; интервюта; 10:00 и 11:00ч. кратки новини, спорт, времето; 13:00ч. обзорна емисия; "Народен календар"; 10,30ч. тематично предаване; 11,30ч."Кулинарен свят"; 12,40ч."Културен афиш".

12:00 bTV Новините.

13:30-17:00 „ДЕНЯТ”: 14:00 и 15:00ч. кратки новини, спорт, времето; 16:00ч. обзорна емисия; сервизна информация, репортажи, разговори по теми от обществения живот, региона; 15,30ч."Обществено порицание"; 16,50ч."Културен афиш".

17:00 bTV Новините. 17:30 bTV: "Лице в лице".

18:00 "Primetime" - музикално предаване.

19:00 bTV Новините.

20:00-22:00 Музика за ценители:

20:00 Часът на българските продуценти (пон.), Ретро хитове (вт.), Електронна музика (ср.), Евроденс (четв.), Музика от света (петък);

21:00 Рок музика (пон.), Поп музика (вт.), Рап и R&B (ср.), Латино музика (четв.), Музика от света (петък).

22:00 Хит парад.

23:30 bTV Новините.

00:00-06:00 Хитове от всички времена.

Тематични предавания:10:30 Понед.  - "Европа"; 10:30 Вторник  - "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента";      10:30 Сряда  - "Премиера"; 14:30 Четв. - "Палитра"; 10:30 Петък  - "Барометър".

СЪБОТА: 08:00-11:00 bTV: "Тази събота";  11:30 "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента" (П) ;  12:00 bTV Новините; 14:00 "Премиера" (П); 18:00 "Палитра" (П); 19:00 bTV Новините; 21:00-23:00  Радио парти с Hoodini. 

НЕДЕЛЯ08:00-11:00 bTV: "Тази неделя", 11:30 „Барометър" (П); 12:00 bTV Новините; 14:00 "Европа" (П); 17:00 bTV - "120 минути",  19:00 bTV Новините;   21:00-23:00  "beJaZzy" с Деница Христова-Чомакова.