Определени са бургаските секции, пригодени за гласуване на избиратели с увреждания

altСъгласно писмо на Община Бургас изх. рег.№ 37-00-260/ 47/ 11.10.2019 и Решение № 157 – МИ/16.10.2019г. на ОИК – Бургас, са определени секции, пригодени за гласуване на избиратели с увредено зрение или затруднения в придвижването, както следва :

ДИРЕКЦИЯ “ ЦАУ ПРИМОРИЕ”

 № НА ИЗБИРАТЕЛНАТА СЕКЦИЯ

ЕТАЖ / СТАЯ

МЯСТО НА ГЛАСУВАНЕ

МЕРКИ

ДОСТЪП

02-04-00-001

I / 1

ОУ „КНЯЗ БОРИС I “

РАМПА

02-04-00-002

I / 2

ОУ „КНЯЗ БОРИС I“

РАМПА

02-04-00-017

I / 1

ТЪРГОВСКА ГИМНАЗИЯ

КАТЕРАЧ

02-04-00-021

I / 106

ОУ „П.Р.СЛАВЕЙКОВ “

РАМПА

02-04-00-031

I / 6

СУ „ СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ“

ПАРАПЕТ

02-04-00-036

I , парапет / физкултурен салон/

ПГРЕ„ Г. С. РАКОВСКИ“

ВРЕМЕННА РАМПА

02-04-00-048

I / 7

СУ „ ИВАН ВАЗОВ“

РАМПА И ПОДВИЖНА ПЛАТФОРМА

02-04-00-059

I / 5

ОУ „ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ“

АСАНСЬОР

                                                  

ДИРЕКЦИЯ “ ЦАУ ЗОРА”

№ НА ИЗБИРАТЕЛНАТА СЕКЦИЯ

ЕТАЖ / СТАЯ

МЯСТО НА ГЛАСУВАНЕ

МЕРКИ  

ДОСТЪП

02-04-00-266

I / 4

НУМСИ „ПРОФ.ПАНЧО ВЛАДИГЕРОВ “

БЕТОННА ПЪТЕКА

02-04-00-293

I / 11

ОУ „ВАСИЛ АПРИЛОВ“

РАМПА

02-04-00-271

I / 107

ОУ „БРАТЯ МИЛАДИНОВИ“

РАМПА

02-04-00-278

I / 3

ПГ ПО ТУРИЗЪМ

ВРЕМЕННА РАМПА

02-04-00-282

I /101

ОУ „ПЕЙО ЯВОРОВ“

Входът е на ниво терен

02-04-00-303

I / 6

ПГ ПО АВТОТРАНСПОРТ

ПОДВИЖНА ПЛАТФОРМА

                                                

ДИРЕКЦИЯ “ ЦАУ ВЪЗРАЖДАНЕ”

№ НА ИЗБИРАТЕЛНАТА СЕКЦИЯ

ЕТАЖ / СТАЯ

МЯСТО НА ГЛАСУВАНЕ

МЕРКИ

ДОСТЪП

02-04-00-074

I / 12

ПГ ПО ДЪРВООБРАБОТВАНЕ „ГЕОРГИ КОНДОВ “

Входът е на ниво терен

02-04-00-076

I / 1

ОУ „ХРИСТО БОТЕВ“

ВРЕМЕННА РАМПА

02-04-00-084

I / 104

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО КОМПЮТЪРНО ПРОГРАМИРАНЕ И ИНОВАЦИИ /бивша ПТГ/

РАМПА

02-04-00-105

I / 105

ОУ „НАЙДЕН ГЕРОВ “

РАМПА

02-04-00-110

I / 10

СУ „ПЕТКО РОСЕН“

РАМПА

02-04-00-122

I / 112

ОУ „ЕЛИН ПЕЛИН“

АСАНСЬОР

02-04-00-137

I / 14

СУ „К.ПЕТКАНОВ“

ВРЕМЕННА РАМПА

02-04-00-148

I / 1

ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ – кв.Горно Езерово

Входът е на ниво терен

 

ДИРЕКЦИЯ “ ЦАУ ОСВОБОЖДЕНИЕ”

№ НА ИЗБИРАТЕЛНАТА СЕКЦИЯ

ЕТАЖ / СТАЯ

МЯСТО НА ГЛАСУВАНЕ

МЕРКИ

ДОСТЪП

02-04-00-151

I / 1

СУ „ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ “

РАМПА

02-04-00-166

I / 2

ОУ „АНТОН СТРАШИМИРОВ“

РАМПА

02-04-00-183

I / 13

СУ „ЕП.КОНСТАНТИН ПРЕСЛАВСКИ“

РАМПА- СЕВЕРЕН ВХОД

 

ДИРЕКЦИЯ “ ЦАУ ИЗГРЕВ”

№ НА ИЗБИРАТЕЛНАТА СЕКЦИЯ

ЕТАЖ / СТАЯ

МЯСТО НА ГЛАСУВАНЕ

МЕРКИ

ДОСТЪП

02-04-00-206

I /1

ОУ „ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ “

РАМПА

02-04-00-217

I / 101

НЕГ „ГЬОТЕ“

РАМПА

02-04-00-221

I / 1

ОУ “СВ.КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“

РАМПА

02-04-00-228

I / 6

ПГХТ „Акад. Н.ЗЕЛИНСКИ “

РАМПА

02-04-00-234

I / 2

СУ „ ЙОРДАН ЙОВКОВ“

РАМПА

02-04-00-245

I / 1

СУ „ДОБРИ ЧИНТУЛОВ“

РАМПА

02-04-00-253

I / 2

ОУ „ХРИСТО БОТЕВ“ кв.Сарафово

ВРЕМЕННА РАМПА

02-04-00-330

I

„МБАЛ-БУРГАС“ АД

РАМПА

                                               

ДИРЕКЦИЯ “ ЦАУ ДОЛНО ЕЗЕРОВО”

№ НА ИЗБИРАТЕЛНАТА СЕКЦИЯ

ЕТАЖ / СТАЯ

МЯСТО НА ГЛАСУВАНЕ

МЕРКИ

ДОСТЪП

02-04-00-309

I /101

ОУ „ХРИСТО БОТЕВ“   кв.Долно Езерово

секцията е непосредствено до входа на приземен етаж

 

Община Бургас осигурява транспорт на следните адреси и телефони:

     

  • До 25.10.2019г. в Центъра за обслужване на трудно подвижни лица/ автогара „Запад“ от 08,30 до 16,30 часа, както и на телефони – 056 831 431, 0887 754 305;

 

  • На 26.10.2019г. и 27.10.2019г. в Транспортна къща на ул.“Александровска“ №106 и на телефони – 056 810 943, 0888 910 739.Услугата се извършва на цената на билета за градски транспорт.

 

Normal 0 21 false false false BG X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Нормална таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}

Банер
Последен месец Януари 2020 Следващ месец
П В С Ч П С Н
week 1 1 2 3 4 5
week 2 6 7 8 9 10 11 12
week 3 13 14 15 16 17 18 19
week 4 20 21 22 23 24 25 26
week 5 27 28 29 30 31
В момента има 14 посетителя в сайта
Банер
Банер

ПОНЕДЕЛНИК - ПЕТЪК

06:00 Българска естрадна музика (понеделник, сряда, петък), Българска народна музика (вторник, четвъртък, събота и неделя).

06:30-09:30 bTV: "Тази сутрин".

09:30-13:30 „ГЛАСЪТ НА БУРГАС": Сервизна информация; "Денят в минута"; интервюта; 10:00 и 11:00ч. кратки новини, спорт, времето; 13:00ч. обзорна емисия; "Народен календар"; 10,30ч. тематично предаване; 11,30ч."Кулинарен свят"; 12,40ч."Културен афиш".

12:00 bTV Новините.

13:30-17:00 „ДЕНЯТ”: 14:00 и 15:00ч. кратки новини, спорт, времето; 16:00ч. обзорна емисия; сервизна информация, репортажи, разговори по теми от обществения живот, региона; 15,30ч."Обществено порицание"; 16,50ч."Културен афиш".

17:00 bTV Новините. 17:30 bTV: "Лице в лице".

18:00 "Primetime" - музикално предаване.

19:00 bTV Новините.

20:00-22:00 Музика за ценители:

20:00 Часът на българските продуценти (пон.), Ретро хитове (вт.), Електронна музика (ср.), Евроденс (четв.), Музика от света (петък);

21:00 Рок музика (пон.), Поп музика (вт.), Рап и R&B (ср.), Латино музика (четв.), Музика от света (петък).

22:00 Хит парад.

23:30 bTV Новините.

00:00-06:00 Хитове от всички времена.

Тематични предавания:10:30 Понед.  - "Европа"; 10:30 Вторник  - "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента";      10:30 Сряда  - "Премиера"; 14:30 Четв. - "Палитра"; 10:30 Петък  - "Барометър".

СЪБОТА: 08:00-11:00 bTV: "Тази събота";  11:30 "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента" (П) ;  12:00 bTV Новините; 14:00 "Премиера" (П); 18:00 "Палитра" (П); 19:00 bTV Новините; 21:00-23:00  Радио парти с Hoodini. 

НЕДЕЛЯ08:00-11:00 bTV: "Тази неделя", 11:30 „Барометър" (П); 12:00 bTV Новините; 14:00 "Европа" (П); 17:00 bTV - "120 минути",  19:00 bTV Новините;   21:00-23:00  "beJaZzy" с Деница Христова-Чомакова.