Вижте графикът за обучения на Секционните избирателни комисии в Община Бургас

altОИК - Бургас ще проведе обучения за членовете на СИК за провеждане на местни избори на 27.10.2019 г.  Регистрацията на членовете на СИК ще се извършва срещу представяне на лична карта. Тридневните обучения стартират на 21 октомври. Членовете на секционните избирателни комисии могат да се запознаят с графика:

 

  дата

час

място

СИК от- до №

21.10.2019 г.

/понеделник/

18:00

зала Опера

 

ЦАУ "Възраждане":  74 - 147 

 кв. Горно Езерово: 148 - 150 

ЦАУ "Долно Езерово": 309 - 315 

допълнителни секции: 334; 336 

 

22.10.2019 г.

/вторник/

18:00

спортна зала "Бойчо Брънзов"

/ж.к. "Зорница"/

 

ЦАУ "Изгрев":  206 - 252

кв. Сарафово:  253 - 257

кв. Рудник: 258 - 262

кв. Черно море: 263 - 265

ПСИК: 339

допълнителни секции: 330; 331; 338

 

23.10.2019 г.

/сряда/

18:00

зала Опера

 

ЦАУ "Приморие": 1 - 71 

кв. Крайморие:  72 - 73 

допълнителни секции: 329; 335 

съставни селища: 316 - 328

 

23.10.2019 г.

/сряда/

18:00

спортна зала "Младост"

/ж.к. "Славейков"/

 

ЦАУ "Зора": 266 - 308

ЦАУ "Освобождение" :151 - 196

кв. Ветрен: 202 - 205

кв. Банево: 199 - 201

кв. Лозово: 197 - 198

допълнителни секции: 332; 333; 337

 

зточник: Пресцентър на Община Бургас

Банер
Последен месец Февруари 2020 Следващ месец
П В С Ч П С Н
week 5 1 2
week 6 3 4 5 6 7 8 9
week 7 10 11 12 13 14 15 16
week 8 17 18 19 20 21 22 23
week 9 24 25 26 27 28 29
В момента има 10 посетителя в сайта
Банер
Банер

ПОНЕДЕЛНИК - ПЕТЪК

06:00 Българска естрадна музика (понеделник, сряда, петък), Българска народна музика (вторник, четвъртък, събота и неделя).

06:30-09:30 bTV: "Тази сутрин".

09:30-13:30 „ГЛАСЪТ НА БУРГАС": Сервизна информация; "Денят в минута"; интервюта; 10:00 и 11:00ч. кратки новини, спорт, времето; 13:00ч. обзорна емисия; "Народен календар"; 10,30ч. тематично предаване; 11,30ч."Кулинарен свят"; 12,40ч."Културен афиш".

12:00 bTV Новините.

13:30-17:00 „ДЕНЯТ”: 14:00 и 15:00ч. кратки новини, спорт, времето; 16:00ч. обзорна емисия; сервизна информация, репортажи, разговори по теми от обществения живот, региона; 15,30ч."Обществено порицание"; 16,50ч."Културен афиш".

17:00 bTV Новините. 17:30 bTV: "Лице в лице".

18:00 "Primetime" - музикално предаване.

19:00 bTV Новините.

20:00-22:00 Музика за ценители:

20:00 Часът на българските продуценти (пон.), Ретро хитове (вт.), Електронна музика (ср.), Евроденс (четв.), Музика от света (петък);

21:00 Рок музика (пон.), Поп музика (вт.), Рап и R&B (ср.), Латино музика (четв.), Музика от света (петък).

22:00 Хит парад.

23:30 bTV Новините.

00:00-06:00 Хитове от всички времена.

Тематични предавания:10:30 Понед.  - "Европа"; 10:30 Вторник  - "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента";      10:30 Сряда  - "Премиера"; 14:30 Четв. - "Палитра"; 10:30 Петък  - "Барометър".

СЪБОТА: 08:00-11:00 bTV: "Тази събота";  11:30 "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента" (П) ;  12:00 bTV Новините; 14:00 "Премиера" (П); 18:00 "Палитра" (П); 19:00 bTV Новините; 21:00-23:00  Радио парти с Hoodini. 

НЕДЕЛЯ08:00-11:00 bTV: "Тази неделя", 11:30 „Барометър" (П); 12:00 bTV Новините; 14:00 "Европа" (П); 17:00 bTV - "120 минути",  19:00 bTV Новините;   21:00-23:00  "beJaZzy" с Деница Христова-Чомакова.