Успешен старт на новия танцов сезон за състезателите на КСТ „Бургас 1975"

altСупер успешната двойка на Клуб по спортни танци "Бургас 1975" Иван Христов и Йовита Георгиева се класираха първи  в категория  Open Standart Rising Stars на международния турнир BeoDance Open 2019 в Белград. Останалите две двойки, които взеха участие в състезанието - Сергей Хрусталев и Сорина Мария Андрей  и Александр Ходенко и Росица Атанасова, се класираха съответно на 4 и 12  място в Open Latina Rising Stars и  World Open New Series Adult La. Сребърен медал завоюва двойката на КСТ "Бургас 1975"  Костадин Василев и Роберта Скудери в стандартните танци в най-оспорваната възрастова категория на престижен  международен турнир в Букурещ. 

Очарователната и талантлива двойка Антон Кандауров и Джорджия Кънчева се класираха на 14-то в International Open Standart .

Два златни медала спечелиха  Марин Кючуков и Ивайла Мечева, които направиха своя дебют като двойка на Купа"Шумен". Те се класираха първи в категория младежи- латина и състезатели над 19 г.- латина.

Силно представяне  за изключително успешната малка двойка на клуба Валерий Койчев и Ивана Кирова -  1-во място  в категория Деца II La  и 2-ро място в
ЮМВ La .
Два сребърни медала за КСТ" Бургас 1975" спечелиха Кристиян Койчев и Летисия Пискова - 2- ро място в 9Е  и 2-ро място в Деца I La . Добро представяне и за  Светомир Краев и Нели Кенолова на състезанието в Шумен. Те завоюваха бронзов медал във възрастова категория 9Е и се класираха на   5-то място  при Деца I . В Изгряващи зведи се представиха блестящо:  Жаклин Аведисян, Симона Гаджева, Симона Халкова и Магдалена .

В началото  на месеца прекрасните Vasil Pavlov и Tanya Baltova се състезаваха в Koper - Slovenia, където завоюваха 3-то място от 85 двойки на Rising Stars .

 Източник: Пресцентър на Община Бургас

Банер
Последен месец Ноември 2019 Следващ месец
П В С Ч П С Н
week 44 1 2 3
week 45 4 5 6 7 8 9 10
week 46 11 12 13 14 15 16 17
week 47 18 19 20 21 22 23 24
week 48 25 26 27 28 29 30
В момента има 39 посетителя и 2 потребителя в сайта
Банер
Банер

ПОНЕДЕЛНИК - ПЕТЪК

06:00 Българска естрадна музика (понеделник, сряда, петък), Българска народна музика (вторник, четвъртък, събота и неделя).

06:30-09:30 bTV: "Тази сутрин".

09:30-13:30 „ГЛАСЪТ НА БУРГАС": Сервизна информация; "Денят в минута"; интервюта; 10:00 и 11:00ч. кратки новини, спорт, времето; 13:00ч. обзорна емисия; "Народен календар"; 10,30ч. тематично предаване; 11,30ч."Кулинарен свят"; 12,40ч."Културен афиш".

12:00 bTV Новините.

13:30-17:00 „ДЕНЯТ”: 14:00 и 15:00ч. кратки новини, спорт, времето; 16:00ч. обзорна емисия; сервизна информация, репортажи, разговори по теми от обществения живот, региона; 15,30ч."Обществено порицание"; 16,50ч."Културен афиш".

17:00 bTV Новините. 17:30 bTV: "Лице в лице".

18:00 "Primetime" - музикално предаване.

19:00 bTV Новините.

20:00-22:00 Музика за ценители:

20:00 Часът на българските продуценти (пон.), Ретро хитове (вт.), Електронна музика (ср.), Евроденс (четв.), Музика от света (петък);

21:00 Рок музика (пон.), Поп музика (вт.), Рап и R&B (ср.), Латино музика (четв.), Музика от света (петък).

22:00 Хит парад.

23:30 bTV Новините.

00:00-06:00 Хитове от всички времена.

Тематични предавания:10:30 Понед.  - "Европа"; 10:30 Вторник  - "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента";      10:30 Сряда  - "Премиера"; 14:30 Четв. - "Палитра"; 10:30 Петък  - "Барометър".

СЪБОТА: 08:00-11:00 bTV: "Тази събота";  11:30 "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента" (П) ;  12:00 bTV Новините; 14:00 "Премиера" (П); 18:00 "Палитра" (П); 19:00 bTV Новините; 21:00-23:00  Радио парти с Hoodini. 

НЕДЕЛЯ08:00-11:00 bTV: "Тази неделя", 11:30 „Барометър" (П); 12:00 bTV Новините; 14:00 "Европа" (П); 17:00 bTV - "120 минути",  19:00 bTV Новините;   21:00-23:00  "beJaZzy" с Деница Христова-Чомакова.