Обявиха победителите в регатата Black sea Kite cup 2019

altСлед изпълнен с вятър и щастливи преживявания уикенд, завърши регатата Black sea Kite cup 2019. Проведоха се гонки във всички предвидени дисциплини, като класирането се сменяше до последния възможен момент. Кайтбордистите показаха най-доброто от себе си в дисциплините COURSE RACING - twin tip, strapless, HYDROFOIL - race, freeride, HANG TIME. Силният вятър (до 12-14 м./сек. в събота) и адреналинът направиха състезанието конкурентно и атрактивно.

Съвместните усилия на Яхтклуб "Черноморец Бургас" и Surf Shop Burgas превърнаха регатата в спортен празник. А церемонията по награждаването показа как ветроходството обединява съперници, приятели, поколения.

* Ето имената на победителите в отделните дисциплини:

COURSE RACE - TWIN TIP

1.    ДАРЕН РАДЕВ - ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС

2.    АЛЕКСАНДЪР СИДОРЕНКО - ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС

3.    АЛЕКСАНДЪР ТАНЕВ - БУРГАСКИ МОРСКИ КЛУБ

COURSE RACE - STRAPLESS

1.    ХРИСТО ДИМОВ - ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС

2.    ДЕЯН ИВАНОВ - УИНДСЪРФ КЛУБ БУРГАС

3.    ПАВЛИН ГЕОРГИЕВ - ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС

HYDROFOIL - RACE

1.    АЛЕКСАНДЪР КАРАМАНОЛЕВ    - БУРГАСКИ МОРСКИ КЛУБ

2.    ЕМИЛ КАЙКАМДЖОЗОВ - ЛАЗУР ВАРНА

3.    МАКСИМ ШЕЛКОВНИКОВ - ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС

HYDROFOIL - FREERIDE

1.    КРИСТАЛИН КАРАЦОНЕВ - БУРГАСКИ МОРСКИ КЛУБ

2.    ВАЛЕНТИН ГАЙДАРДЖИЕВ - БУРГАСКИ МОРСКИ КЛУБ

3.    ПЕТЪР БАБЕВ - ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС

COURSE RACE - ЖЕНИ

1.    РОСАНА МОРЧЕВА -  БУРГАСКИ МОРСКИ КЛУБ

2.    АННА ВИЛКОВА - БУРГАСКИ МОРСКИ КЛУБ

3.    ЕЛЕНА ГЕОРГИЕВА - ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС

HANG TIME - мъже - крайно класиране

1.    ДИМИТЪР БАЛАБАНОВ - ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС

2.    ДАРЕН РАДЕВ - ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС

3.    АЛЕКСАНДЪР ТАНЕВ - БУРГАСКИ МОРСКИ КЛУБ

HANG TIME - жени - крайно класиране

1.    РОСАНА МОРЧЕВА - БУРГАСКИ МОРСКИ КЛУБ

2.    ЖЕНИ ЛОЗЕВА - ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС

3.    АННА ВИЛКОВА - БУРГАСКИ МОРСКИ КЛУБ.

Източник: Пресцентър-Община Бургас

Банер
Последен месец Октомври 2019 Следващ месец
П В С Ч П С Н
week 40 1 2 3 4 5 6
week 41 7 8 9 10 11 12 13
week 42 14 15 16 17 18 19 20
week 43 21 22 23 24 25 26 27
week 44 28 29 30 31
В момента има 55 посетителя в сайта
Банер
Банер

ПОНЕДЕЛНИК - ПЕТЪК

06:00 Българска естрадна музика (понеделник, сряда, петък), Българска народна музика (вторник, четвъртък, събота и неделя).

06:30-09:30 bTV: "Тази сутрин".

09:30-13:30 „ГЛАСЪТ НА БУРГАС": Сервизна информация; "Денят в минута"; кратки новини, спорт, времето в 10:00, 11:00ч. и обзорна емисия в 13:00ч.; "Народен календар", тематично предаване от 10,30ч.; "Местни избори 2019" от 11,10ч.; "Кулинарен Свят" от 11,30ч.; "Културен афиш" от 12,40ч.; любопитни факти от сферата на културата, образованието и срещи с интересни събеседници.

12:00 bTV Новините.

13:30-17:00 „ДЕНЯТ”: Сервизна информация; кратки новини, спорт, времето в 14:00, 15:00ч. и обзорна емисия в 16:00ч.; репортажи; от 14,30ч. интервюта, мнения и любопитни факти по теми от сферата на икономиката, екологията, здравеопазването, региона; "Местни избори 2019" от 15,10ч.; "Криминална хроника"/ изпълнение на "Обществено порицание" от 15,30ч.; "Бургас в обектива" от 16,15ч.; "Културен афиш" от 16,50ч.

17:00 bTV Новините. 17:30 bTV: "Лице в лице".

18:00 "Primetime" - музикално предаване.

19:00 bTV Новините.

20:00-22:00 Музика за ценители:

20:00 Часът на българските продуценти (пон.), Ретро хитове (вт.), Електронна музика (ср.), Евроденс (четв.), Музика от света (петък);

21:00 Рок музика (пон.), Поп музика (вт.), Рап и R&B (ср.), Латино музика (четв.), Музика от света (петък).

22:00 Хит парад.

23:30 bTV Новините.

00:00-06:00 Хитове от всички времена.

Тематични предавания:10:30 Понед.  - "Европа"; 10:30 Вторник  - "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента";      10:30 Сряда  - "Премиера"; 14:30 Четв. - "Палитра"; 10:30 Петък  - "Барометър".

СЪБОТА: 08:00-11:00 bTV: "Тази събота";  11:30 "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента" (П) ;  12:00 bTV Новините; 14:00 "Премиера" (П); 18:00 "Палитра" (П); 19:00 bTV Новините; 21:00-23:00  Радио парти с Hoodini. 

НЕДЕЛЯ08:00-11:00 bTV: "Тази неделя", 11:30 „Барометър" (П); 12:00 bTV Новините; 14:00 "Европа" (П); 17:00 bTV - "120 минути",  19:00 bTV Новините;   21:00-23:00  "beJaZzy" с Деница Христова-Чомакова.