METALHEAD BEER FEST събира в Бургас пивовари от цялата страна

alt

METALHEAD BEER FEST събира в Бургас пивовари от цялата страна, които ще представят голямо разнообразие от различни марки българска бира. Американско барбекю, щанд със сирена, рибни деликатеси и още много изненади очакват посетителите на бирения фест. Базар за ръчно изработени предмети и арт работилници също ще са част от събитието.

За доброто настроение на посетителите ще има сцена, на която ще се изявят четири бургаски рок банди - Bazooka Gigant, Stiff Bones, G.A.N.G и Saltfield.

Във фестивала по покана на бургаската пивоварна METALHEAD BREWERY ще се включат български производители на бира като TRIMA I DVAMA, BROTHERS BREW TEAM, RHOMBUS, AILYAK, DUNAV, WHITE STORK, HILLS, MELTUM, BEER BASTARDS.

Празникът, на който всеки ще има възможността да опита от кехлибарената напитка, ще се проведе на 3 и 4 август в зоната за отдих на парк "Минерални бани" в квартал "Ветрен", където се намира и местната пивоварна METALHEAD.

 Програма:

 Събота, 03-08-2019

12.00 Hand made market

12.00 Игри и демонстрации на ръгби клуб "Моряците";

15.00 Начало на бирените дегустации от 10 български крафт пивоварни;

15.00 Food market с американско барбекю, щанд за сирена, рибни деликатеси, домашна лимонада, тротила&чипс бар;

15.00 Детски хепънинг с работилница за слайм, рисуване с флумастери, рисуване с тебешири на асфалт, кът с игри;

18.00 - 19.30 Сцена - Bazooka Giganta;

20.00- 21.30 Сцена - Stiff Bones;

21.30 Rawk'n'Roll DJ.

 Неделя, 04-08-2019

12.00 Hand made market;

12.00 Игри и демонстрации на ръгби клуб "Моряците";

15.00 Начало на бирените дегустации от 10 български, крафт пивоварни;

15.00 Food market с американско барбекю, щанд за сирена, рибни деликатеси, домашна лимонада, тротила&чипс бар и други;

15.00 Детски хепънинг с работилница за слайм, рисуване с флумастери, рисуване с тебешири на асфалт, кът с игри и други;

18.00 - 19.30 Сцена - G.A.N.G;

20.00- 21.30 Сцена - Saltfield.

Източник: Пресцентър на Община Бургас

Банер
Последен месец Август 2019 Следващ месец
П В С Ч П С Н
week 31 1 2 3 4
week 32 5 6 7 8 9 10 11
week 33 12 13 14 15 16 17 18
week 34 19 20 21 22 23 24 25
week 35 26 27 28 29 30 31
В момента има 89 посетителя в сайта
Банер
Банер

ПОНЕДЕЛНИК - ПЕТЪК

06:00 Българска естрадна музика (понеделник, сряда, петък), Българска народна музика (вторник, четвъртък, събота и неделя).

06:30-09:30 bTV: "Тази сутрин".

09:30-13:30 „ГЛАСЪТ НА БУРГАС": Сервизна информация; "Денят в минута"; кратки новини, спорт, времето в 10:00, 11:00ч. и обзорна емисия в 13:00ч.; "Народен календар", тематично предаване от 10,30ч.; "Кулинарен Свят" от 11,30ч.; "Културен афиш" от 12,40ч.; любопитни факти от сферата на културата, образованието и срещи с интересни събеседници.

12:00 bTV Новините.

13:30-17:00 „ДЕНЯТ”: Сервизна информация; кратки новини, спорт, времето в 14:00, 15:00ч. и обзорна емисия в 16:00ч.; репортажи; от 14,30ч. интервюта, мнения и любопитни факти по теми от сферата на икономиката, екологията, здравеопазването, региона; изпълнение на "Обществено порицание" от 15,30ч.; "Бургас в обектива" от 16,15ч.; "Културен афиш" от 16,50ч.

17:00 bTV Новините. 17:30 bTV: "Лице в лице".

18:00 "Primetime" - музикално предаване.

19:00 bTV Новините.

20:00-22:00 Музика за ценители:

20:00 Часът на българските продуценти (пон.), Ретро хитове (вт.), Електронна музика (ср.), Евроденс (четв.), Музика от света (петък);

21:00 Рок музика (пон.), Поп музика (вт.), Рап и R&B (ср.), Латино музика (четв.), Музика от света (петък).

22:00 Хит парад.

23:30 bTV Новините.

00:00-06:00 Хитове от всички времена.

Тематични предавания:10:30 Понед.  - "Европа"; 10:30 Вторник  - "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента";      10:30 Сряда  - "Премиера"; 14:30 Четв. - "Палитра"; 10:30 Петък  - "Барометър".

СЪБОТА: 08:00-11:00 bTV: "Тази събота";  11:30 "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента" (П) ;  12:00 bTV Новините; 14:00 "Премиера" (П); 18:00 "Палитра" (П); 19:00 bTV Новините; 21:00-23:00  Радио парти с Hoodini. 

НЕДЕЛЯ08:00-11:00 bTV: "Тази неделя", 11:30 „Барометър" (П); 12:00 bTV Новините; 14:00 "Европа" (П); 17:00 bTV - "120 минути",  19:00 bTV Новините;   21:00-23:00  "beJaZzy" с Деница Христова-Чомакова.