11 златни медала за „Киокушин Спирит" на държавното отборно първенство по карате за деца

alt

За 13-та поредна година град Бургас бе домакин на Държавното Първенство за деца от 5 до 13 години, което се състоя в зала "Бойчо Брънзов" на 14-ти Април (събота) 2018г. от 13:00ч..Турнирът бе организиран по инициатива на Международната

Карате Организация Киокушинкайкан и представителя й за страната - БКА - ИКО България начело със Световния Шампион Шихан Емил Костов. Съорганизатор на мероприятието бе Община Бургас и Спортен Карате Клуб "Киокушин Спирит" - с Председател Двукратната Световна Шампионка на ката - Сенсей Гергана Апостолова-Костова.Първенството, в което взеха участие 160 състезатели от различните клубове на страната, членове на ИКО България, започна с едноминутно мълчание в съпричастност със загиналите и пострадалите от катастрофата на магистрала "Тракия".

То започна по традиционния начин -Тайко (японски обичай), след което всички каратеки имаха възможността да направят загрявка с нациоалните състезатели: Кирил Боев - Двукратен Балкански и Многократен Републикански Шампион, Богомил Костов - Европейски, Балкански и Многократен Републикански Шампион на кумите и ката и Борислав Борисов - Многократен Републикански Шампион. 

На челни места от бургаския клуб "Киокушин Спирит" се класираха:

I-во място

Евгения Георгиева

I-во място

Игор Пейчев

I-во място

Каролина Наваро

I-во място

Арина Попова

I-во място

Георги Димитров

I-во място

Валентин Борисов

I-во място

Митко Стоянов

I-во място

Гергана Имперова

I-во място

Иван Павловски

I-во място

Иван Павловски

I-во място

Валентин Желев

II-ро място

Любомир Янев

II-ро място

Михаил Сачанов

II-ро място

Ярослава Прудникова

II-ро място

Руслан Момчилов

II-ро място

Стратимир Стратиев

II-ро място

Динко Наваро

III-то място

Димитрий Шумилин

III-то място

Иван Богатърев

III-то място

Стефан Скочев

III-то място

Даниел Димов

III-то място

Владимир Абрашев

III-то място

Александър Драгов

IV-то място

Марио Чолаков

IV-то място

Алексия Янева

IV-то място

Симеон Славов

IV-то място

Росен Янков

IV-то място

Александр Потапов

 СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ ПОЛУЧИХА:

Ø Йоан Петровски -4г. (СК"ИЧИ ГЕКИ Варна") - НАЙ-МАЛЪК СЪСТЕЗАТЕЛ;

Ø Иван Павловски (СКК"Киокушин Спирит" - Бургас)-  НАЙ-ГОЛЯМ БОЕН ДУХ;

Ø Васил Манев (СК"ИЧИ ГЕКИ Варна") -  НАЙ-ТЕХНИЧЕН СЪСТЕЗАТЕЛ;

[mp3} 2018.05.17_ APOSTOLOVA {/mp3}

Банер
Банер
Последен месец Септември 2018 Следващ месец
П В С Ч П С Н
week 35 1 2
week 36 3 4 5 6 7 8 9
week 37 10 11 12 13 14 15 16
week 38 17 18 19 20 21 22 23
week 39 24 25 26 27 28 29 30

Как предпочитате да слушате радио "Гласът на Бургас" ?

В момента има 152 посетителя в сайта
Банер
Банер

ПОНЕДЕЛНИК - ПЕТЪК

06:00 Българска естрадна музика (понеделник, сряда, петък), Българска народна музика (вторник, четвъртък, събота и неделя).

06:30-09:30 bTV: "Тази сутрин".

09:30-13:30 „ГЛАСЪТ НА БУРГАС": Сервизна информация; "Денят в минута"; кратки новини, спорт, времето в 10:00, 11:00ч. и обзорна емисия в 13:00ч.; "Народен календар", тематично предаване от 10,30ч.; "Кулинарен Свят" от 11,30ч.; "Културен афиш" от 12,40ч.; любопитни факти от сферата на културата, образованието и срещи с интересни събеседници.

12:00 bTV Новините.

13:30-17:00 „ДЕНЯТ”: Сервизна информация; кратки новини, спорт, времето в 14:00, 15:00ч. и обзорна емисия в 16:00ч.; репортажи; от 14,30ч. интервюта, мнения и любопитни факти по теми от сферата на икономиката, екологията, здравеопазването, региона; изпълнение на "Обществено порицание" от 15,30ч.; "Бургас в обектива" от 16,15ч.; "Културен афиш" от 16,50ч.

17:00 bTV Новините. 17:30 bTV: "Лице в лице".

18:00 "Primetime" - музикално предаване.

19:00 bTV Новините.

20:00-22:00 Музика за ценители:

20:00 Часът на българските продуценти (пон.), Ретро хитове (вт.), Електронна музика (ср.), Евроденс (четв.), Музика от света (петък);

21:00 Рок музика (пон.), Поп музика (вт.), Рап и R&B (ср.), Латино музика (четв.), Музика от света (петък).

22:00 Хит парад.

23:30 bTV Новините.

00:00-06:00 Хитове от всички времена.

Тематични предавания:10:30 Понед.  - "Европа"; 10:30 Вторник  - "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента";      10:30 Сряда  - "Премиера"; 14:30 Четв. - "Палитра"; 10:30 Петък  - "Барометър".

СЪБОТА: 08:00-11:00 bTV: "Тази събота";  11:30 "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента" (П) ;  12:00 bTV Новините; 14:00 "Премиера" (П); 18:00 "Палитра" (П); 19:00 bTV Новините; 21:00-23:00  Радио парти с Hoodini. 

НЕДЕЛЯ08:00-11:00 bTV: "Тази неделя", 11:30 „Барометър" (П); 12:00 bTV Новините; 14:00 "Европа" (П); 17:00 bTV - "120 минути",  19:00 bTV Новините;   21:00-23:00  Фънк, соул и джаз.