Приключи XVII-та международна регата "Кор Кароли"

altАтрактивната последна гонка от 17-тата ветроходна регата „Кор Кароли“ определи и финалното подреждане в отделните класове. Шкиперът на яхта "Петра" Никола Дуков от клуб Понтос е №1 в два класа - IRC 1 и ORC A. В първия на трето място е Лъчезар Братоев от LZ Яхтинг с яхта Бавария Яхтс, а в другия - втори завърши Васил Попов с яхта "Екстази". В клас ORC В второто място е за Георги Николов

от ЯК Кап. Георги Георгиев - Порт Варна с яхта "Нимана". В ORC С втори е Тодор Аврамов от Корабостроител с яхта "Шуус", а трети - Стоян Киров с "Бош" от Черно море - Бриз. В ORC D второто място отново е за Кап. Георги Георгиев - Порт Варна, след като Петър Димитров с "Блу Ийгъл" завърши веднага след легендарния Мишо Копанов от Порт Бургас, който бе шкипер на "Сейлмейкърс".

Крайно генерално класиране по класове:

IRC 1:

1. "Петра" - Никола Дуков /Варна/

2. "Уиндуокър" - Ал. Александров /Несебър/

3. LZ Яхтинг - Лъчо Братоев /Бавария Яхтс - Варна/

IRC 2:

1. "Сейлмейкърс" - Мишо Капонов /Порт Бургас/

2. "Импала" - Иван Костадинов /Царево/

3. "Феникс" - Богомил Пехливанов /Черноморец Бургас/

ORC A:

1. "Петра" - Никола Дуков /Понтос Варна/

2. "Екстази" - Васил Попов /Варна/

3. "Уиндуокър" - Ал. Александров /Несебър/

ORC В:

1. "Бианка" - Г. Митев /Несебър/

2. "Нимана"- Г. Николов /Порт Варна/

3. Финоор S - Стефан Николов /Созопол/

ORC С:

1. "Клина" - Божидар Каракашев /Черноморец Бургас/

2. "Шуус" - Тодор Аврамов /Корабостроител - Варна/

3. "Бош" - Стиян Киров /Черно море - Бриз/

ORC D:

1. "Сейлмейкърс" - Мишо Капонов /Порт Бургас/

2. "Блу Ийгъл" - Петър Димитров /Порт Варна/

3. "Съндаунър" - Дамян Петков /Порт Бургас/

Банер
Последен месец Юни 2019 Следващ месец
П В С Ч П С Н
week 22 1 2
week 23 3 4 5 6 7 8 9
week 24 10 11 12 13 14 15 16
week 25 17 18 19 20 21 22 23
week 26 24 25 26 27 28 29 30
В момента има 25 посетителя в сайта
Банер
Банер

ПОНЕДЕЛНИК - ПЕТЪК

06:00 Българска естрадна музика (понеделник, сряда, петък), Българска народна музика (вторник, четвъртък, събота и неделя).

06:30-09:30 bTV: "Тази сутрин".

09:30-13:30 „ГЛАСЪТ НА БУРГАС": Сервизна информация; "Денят в минута"; кратки новини, спорт, времето в 10:00, 11:00ч. и обзорна емисия в 13:00ч.; "Народен календар", тематично предаване от 10,30ч.; "Кулинарен Свят" от 11,30ч.; "Културен афиш" от 12,40ч.; любопитни факти от сферата на културата, образованието и срещи с интересни събеседници.

12:00 bTV Новините.

13:30-17:00 „ДЕНЯТ”: Сервизна информация; кратки новини, спорт, времето в 14:00, 15:00ч. и обзорна емисия в 16:00ч.; репортажи; от 14,30ч. интервюта, мнения и любопитни факти по теми от сферата на икономиката, екологията, здравеопазването, региона; изпълнение на "Обществено порицание" от 15,30ч.; "Бургас в обектива" от 16,15ч.; "Културен афиш" от 16,50ч.

17:00 bTV Новините. 17:30 bTV: "Лице в лице".

18:00 "Primetime" - музикално предаване.

19:00 bTV Новините.

20:00-22:00 Музика за ценители:

20:00 Часът на българските продуценти (пон.), Ретро хитове (вт.), Електронна музика (ср.), Евроденс (четв.), Музика от света (петък);

21:00 Рок музика (пон.), Поп музика (вт.), Рап и R&B (ср.), Латино музика (четв.), Музика от света (петък).

22:00 Хит парад.

23:30 bTV Новините.

00:00-06:00 Хитове от всички времена.

Тематични предавания:10:30 Понед.  - "Европа"; 10:30 Вторник  - "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента";      10:30 Сряда  - "Премиера"; 14:30 Четв. - "Палитра"; 10:30 Петък  - "Барометър".

СЪБОТА: 08:00-11:00 bTV: "Тази събота";  11:30 "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента" (П) ;  12:00 bTV Новините; 14:00 "Премиера" (П); 18:00 "Палитра" (П); 19:00 bTV Новините; 21:00-23:00  Радио парти с Hoodini. 

НЕДЕЛЯ08:00-11:00 bTV: "Тази неделя", 11:30 „Барометър" (П); 12:00 bTV Новините; 14:00 "Европа" (П); 17:00 bTV - "120 минути",  19:00 bTV Новините;   21:00-23:00  "beJaZzy" с Деница Христова-Чомакова.