Кой с кой номер ще е в бюлетината за парламентарния вот?

altЦИК изтегли жребия за номерата на партиите и коалициите в бюлетината за предсрочните парламентарни избори на 26 март. На събитието присъстваха представители на партиите и коалициите. Независимите кандидати ще бъдат подредени след номерата на изтеглените партии и коалиции в своите региони.

Председателят на ЦИК Ивeлина Алексиева пожела надпреварата да е спортсменска и посочи, че ЦИК ще разбере дали е такава по броя на жалбите до нея.

Ето номерата на партиите и коалициите в бюлетината:

1-ПП „Движение за равноправен обществен модел“

2- ПП „Движение за радикална промяна Българската пролет“

3- ПП „Движение напред България“

4 - КП Нова република

5- КП „Коалиция на недоволните (БСД – Евролевица, Българска Социалдемократическа Партия, Християн-Социален Съюз)“

6- ПП „Воля“

7- ПП „Български демократичен център - БДЦ“ - БДЦ

8- КП „АБВ – Движение 21“

9- ПП „Движение за права и свободи“

10- КП "БСП за България"

11- ПП „ГЕРБ“

12- ПП „Партия на зелените“

13- КП „Обединение ДОСТ“

14- ПП „Възраждане“

15- ПП „Движение презареди България" - остава празна позиция поради последвал отказ от участие в изборите

16- КП „Движение да България“

17- КП „Обединени патриоти – НФСБ, АТАКА и ВМРО“

18- КП „КОЙ – Българската левица и Зелена партия“

19- ПП „Национална републиканска партия“

20- ПП „Българско национално обединение“

21- КП „Реформаторски блок - Глас народен“

Източник: Агенция Фокус

Банер
Банер
Последен месец Май 2018 Следващ месец
П В С Ч П С Н
week 18 1 2 3 4 5 6
week 19 7 8 9 10 11 12 13
week 20 14 15 16 17 18 19 20
week 21 21 22 23 24 25 26 27
week 22 28 29 30 31

Как предпочитате да слушате радио "Гласът на Бургас" ?

В момента има 127 посетителя в сайта
Банер
Банер

ПОНЕДЕЛНИК - ПЕТЪК

06:00 Българска естрадна музика (понеделник, сряда, петък), Българска народна музика (вторник, четвъртък, събота и неделя).

06:30-09:30 bTV: "Тази сутрин".

09:30-13:30 „ГЛАСЪТ НА БУРГАС": Сервизна информация; "Денят в минута"; кратки новини, спорт, времето в 10:00, 11:00ч. и обзорна емисия в 13:00ч.; "Народен календар", тематично предаване от 10,30ч.; "Кулинарен Свят" от 11,30ч.; "Културен афиш" от 12,40ч.; любопитни факти от сферата на културата, образованието и срещи с интересни събеседници.

12:00 bTV Новините.

13:30-17:00 „ДЕНЯТ”: Сервизна информация; кратки новини, спорт, времето в 14:00, 15:00ч. и обзорна емисия в 16:00ч.; репортажи; от 14,30ч. интервюта, мнения и любопитни факти по теми от сферата на икономиката, екологията, здравеопазването, региона; изпълнение на "Обществено порицание" от 15,30ч.; "Бургас в обектива" от 16,15ч.; "Културен афиш" от 16,50ч.

17:00 bTV Новините. 17:30 bTV: "Лице в лице".

18:00 "Primetime" - музикално предаване.

19:00 bTV Новините.

20:00-22:00 Музика за ценители:

20:00 Часът на българските продуценти (пон.), Ретро хитове (вт.), Електронна музика (ср.), Евроденс (четв.), Музика от света (петък);

21:00 Рок музика (пон.), Поп музика (вт.), Рап и R&B (ср.), Латино музика (четв.), Музика от света (петък).

22:00 Хит парад.

23:30 bTV Новините.

00:00-06:00 Хитове от всички времена.

Тематични предавания:10:30 Понед.  - "Европа"; 10:30 Вторник  - "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента";      10:30 Сряда  - "Премиера"; 10:30 Петък  - "Барометър".

СЪБОТА: 08:00-11:00 bTV: "Тази събота";  11:30 "Местен парламент"/ "Чуйте Парламента" (П) ;  12:00 bTV Новините; 14:00 "Премиера" (П); 19:00 bTV Новините, 21:00-23:00  Радио парти с Hoodini. 

НЕДЕЛЯ08:00-11:00 bTV: "Тази неделя", 11:30 „Барометър" (П); 12:00 bTV Новините; 14:00 "Европа" (П); 17:00 bTV - "120 минути",  19:00 bTV Новините;   21:00-23:00  Фънк, соул и джаз.